Dolci - Torty

TRENDY TORTÓW ŚLUBNYCH 2021

Przygotowałyśmy zestawienie najgorętszych trendów tortów ślubnych na 2021 rok. W tym roku pracownie cukiernicze będą inspirowały się malarstwem, architekturą jak i modą. Tak zwane „torciary” będą bawić się fakturą, kolorem i elementami biżuteryjnymi.

Degustacje ślubne, które organizujemy w DOLCI pomagają Parom Młodym
w wyborze tego odpowiedniego smaku oraz ustaleniu wszelkich dekoracje, zgodne ze stylem i klimatem uroczystości. Napisz do nas i poznaj ofertę na nasze torty.

TORT Z JADALNYMI KWIATAMI POLNA ŁĄKA

Dekoracje jadalnymi kwiatami, były jednymi z naszych ulubionych, już w poprzednim sezonie. Delikatne w swej prostocie, niczym tort na łące, łączący w sobie element elegancji i rustykalności. Będzie odpowiedni zarówno na wesela w stylu boho jak i glamour. Będą idealne do ślubów plenerowych, o organizacji takiej uroczystości poczytasz w tym poście.

Żywe kwiaty natomiast nadal będą w rozkwicie. Wielkie aplikacje żywych kwiatów będą łączone z bielą, fakturami oraz elementami jadalnego złota.

MINI TORTY WESELNE NA MAŁE UROCZYSTOŚCI

Wiele Par zdecyduje się na mniejsze uroczystości, z powodu obecnych obostrzeń i niepewności. W klimacie małych, sielskich wesel będą królowały bardziej odważne kolory i dekoracje tortu.

DOLCI fot. Magdalena Tarach

MONODESERY

To nadchodzący trend 2021, nie tylko podczas wesel, ale i w cukiernictwie. Te piękne małe ciastka zawierają w sobie całą gamę smaków i artystycznych dekoracji.
Mini torciki będą królowały na salach weselnych w tym roku – w formie eleganckich ciastek lub torcików w stylu naked.

DOLCI fot. Karol Gajek

BIŻUTERYJNE TORTY GLAMOUR

Bogaty styl glamour nadal będzie królował na weselach. Pary Młode w tym roku nie tylko postawią na biel i złoto, ale będą stawiać na elementy biżuteryjne oraz różne tekstury tortów. W pracowni zakochałyśmy się w perłach i z niecierpliwością czekamy na realizacje w tym roku.

ODWAŻNE KOLORY I STRUKTURA

Mocne akcenty kolorystyczne na tortach to jeden z głównych trendów w 2021 roku. Już w poprzednik roku Pary Młode decydowały się na kolor, głównie panowała mocna zieleń na swoich tortach.
Elementy z mocnymi kolorami będzie można zauważyć także na słodkich stołach, dekoracjach sal i właśnie na tortach. Słodkości w tym stylu będą małymi oraz nieco większymi dziełami sztuki.

KWIATY I ELEMENTY Z PAPIERU RYŻOWEGO

Sztuka modelowania tych kwiatów coraz bardziej cieszy się popularnością. Są delikatne, eleganckie, do tego jadalne, więc cała dekoracja tortu może być zjedzona przez gości. Kwiaty wykonane z papieru nadają lekkości wysokim tortom, a co najważniejsze bez obaw wytrzymają do końca imprezy, nie tracąc na swej jakości. Peonie, róże angielskie, maki – wszystkie kwiaty, które Wam się zamarzą.

Dochodzi dodatkowy aspekt ekologiczny – gdy wybieracie te kwiaty na torcie, a nie żywe róże czy słoneczniki, chronicie zasoby Ziemi i nie marnujecie piękna natury.
My jesteśmy bardzo na tak i nie możemy się doczekać falowania papierem!

DOLCI fot. EXA STUDIO

A jeśli dopiero jesteś na etapie wstępnego planowania swojego wesela i zastanawiasz się jeszcze, gdzie Twoje wesele miałoby się odbyć, zobacz nasze zestawienie przepięknych miejsc na Śląsku.

Wróć