Współpraca

Działasz w branży gastronomicznej? Prowadzisz kawiarnię lub bistro i chcesz zaskoczyć swoich gości wyjątkowymi i wysokiej jakości deserami?
W swojej ofercie posiadamy ciasta, desery, torty oraz słodkości na konferencje i imprezy firmowe.
Napisz do nas, a my przyślemy ofertę. Umów się na spotkanie, a odwiedzimy Cię z naszym BOXem, byś osobiście spróbował naszych deserów.

Kontakt:
Magdalena Skała
hello@lasdolci.pl
tel. 514 628 517

Dolci - Ślub

LOKALE GASTRONOMICZNE

DOLCI to studio cukiernicze, które pomoże Ci rozwinąć Twoją firmę. Zajmujemy się wypiekami różnych słodkości, ciast, tortów, ciasteczek, które dostarczamy pod wskazany adres. Zaoszczędzisz tym sposobem czas i finanse na szkolenie pracowników.

Pomagamy w szkoleniach sprzedażowych, dobraniu średnic, całej logistyce zaopatrzenia. Szukamy partnerów do współpracy, o których dbamy i pomagamy w rozwoju.

Prowadzisz kawiarnię, bistro lub restaurację i szukasz deserów do swojego biznesu?

Zapytaj o naszą ofertę:
Magdalena Skała
hello@lasdolci.pl
tel. 514 628 517

KONFERENCJE I SZKOLENIA

Poszukujesz cateringu dla swojej imprezy firmowej, konferencji, jubileuszu firmy?

Zajmiemy się całą obsługą i logistyką. Pomożemy w przygotowaniu odpowiedniej oferty oraz zaproponujemy najlepsze rozwiązanie.

Słodka przerwa kawowa to chwila oddechu podczas szkoleń i konferencji. Oferujemy ciastka, desery, serniczki oraz personalizowane torty na specjalne okazje. Zajmujemy się również obsługą przerw kawowych i wypożyczeniem mobilnego słodkiego stołu.

Współpraca:
Magdalena Skała
hello@lasdolci.pl
tel. 514 628 517