Dolci - Torty

MARKETING – UCZ SIĘ OD NAJLEPSZYCH

ROZWÓJ to klucz do sukcesu, szczęścia i do tego, aby nie stać w miejscu gdy inni zabierają Ci klientów. Umówmy się, prowadząc markę cukierniczą zdobienie tortów nie jest Twoim jedynym zajęciem. Trzeba zająć się prowadzeniem swojej marki, pisać posty na social media, robić zdjęcia tortów, candy barów. Pisać tak, aby chciano nas czytać i pokazywać to co ważne, czasem to co zabawne, czy co przełoży się na sprzedaż.
Bo po to w końcu tworzymy ten biznes.

Przychodzę dzisiaj z 5 poleceniami odnośnie tego od kogo my się uczymy
i skąd czerpiemy inspiracje.

1. Pani Swojego Czasu
Już jako studentka złapałam bakcyla na Olę Budzyńską. Uczy jak zarządzać sobą w czasie. Jak się organizować, planować i wyznaczać cele. Szczególnie polecam książkę DZIECI I CZAS, czyli o tym jak prowadzić biznes, jak ogarnąć pracę, mając przy tym dzieci. Ogrom wiedzy, samo mięso.

2. Paweł Tkaczyk
Z Pawłem również spotkałam się już na studiach, gdy zaczynałam staż w agencjach reklamowych. Przeczytałam wszystkie 3 pozycje książkowe, które wydał. Uczy opowiadać o swojej marce. A dodatkowo pisze świetne newslettery, z których możesz naprawdę dużo wyciągnąć.

www.paweltkaczyk.pl

3. Brian Tracy
„Nawyki warte miliony”, „Zjedz żabę” czy „Nie tłumacz się, działaj” – to obowiązkowe pozycje do przeczytania, wynotowania wskazówek i podjęcia działań. Autor odpowiada na takie pytania m.in.: dlaczego inni zarabiają więcej, na czym polega „tajemnica sukcesu” i dlaczego jednym się udaje, a inni plajtują?

twitter/ Brian Tracy

4. Ola Foryś czyli Wild Rocks
Ola zna się na Instagramie jak mało kto. Uczy jak promować i sprzedawać na Instagramie. Prowadzi korki z Insta w postaci ebooków, jak i kursów online. Przeprowadzi Cię przez meandry profilu na Instagramie, zadba
o strategię i podstawy, aby osiągnąć sukces i zacząć sprzedawać.

5. DOMESTIKA – ten portal to złoto
Kursy są naprawdę w bardzo dobrej cenie, a dodatkowo prowadzone są przez zagranicznych autorów. Dlaczego to na plus? Bo przez to możesz wyprzedzić konkurencję świeżym spojrzeniem na Twój biznes od środka. Często dany produkt, usługa przychodzą do nas z opóźnieniem – teraz możesz wyznaczać trendy i uczysz się od najlepszych. Plusem jest dostęp dożywotni, więc zawsze można utrwalić ponownie zdobytą wiedzę.

Jednak to co jest i będzie najważniejsze, to po prostu zacznij działać. Wszystkie te osoby, od których zakupisz szkolenie, przeczytasz książkę, poczytasz bloga, nie zrobią tego za Ciebie. Nic Ci nie da przeczytanie naszych artykułów o obsłudze klienta i szukaniu klientów. Nic nie dadzą, gdy zrobisz piękne notatki i poczekasz na „kiedyś to wprowadzę„.

Bój się i działaj. Zrób pierwszą rolkę, która nie będzie idealna, ale która pójdzie w świat. Napisz posta, który pokaże Ciebie i Twoje produkty.
Zrób plan działania na najbliższy miesiąc i znajdź czas na to, aby znaleźć swoich klientów.

Przychodzimy z pomocą! Dołącz do naszego wyzwania miesięcznego i rozwiń swój Instagram! Stworzyłyśmy miesięczny plan postów, który pomoże Ci w rozwoju Twojego profilu. Pobierz darmowy kalendarz publikacji. Kliknij w grafikę i pobierz DARMOWY kalendarz publikacji na Instagram. ↓↓↓↓↓

Trzymam kciuki za rozwój Twojej firmy.
xoxo, Magda

Wróć